ivanec

• October 15, 2013
  • Admin
  • 0

IVANEC –  Za vikenda u Ivancu je održan karate turnir namjenjen prvenstveno najmlađim natjecateljima. Na njemu su nastupila tri borca  Karate klub “Kaplast”. Svo troje uzelo je medalje u svojim kategorijama. Gabriel Palajsa osvojio je prvo mjesto u kategoriji učenika do 45 kg. Andro Moškun bio je treći u kategoriji učenika do 42 kg, a Petra Stojković srebrna u kategoriji mlađih kadetkinja do 40 kg. Ukupno turniru je pristupilo 250 boraca mlađih dobnih kategorija.

Zlatni_Lukas_Jurai

BUDIMPEŠTAČlanovi Kickboxing kluba “Tigar” u subotu su posjetili Budimpeštu. Tamo su nastupili na Otvorenom prvenstvu Mađarske koje nosi naziv “Tokol kup”. Sva tri karlovačka borca uzela su medalje. Najuspješniji je bio mlađi kadet Lukas Juras koji je uzeo pobjednički pehar u svojoj kategoriji do 42 kilograma. Srebro kod starijih kadetkinja do 55 kilograma , osvojila je Lara Despot. S broncom oko vrata vratio se stariji kadet Leopold Katalinić koji nastupa u kategoriji do 47 kilograma.