TKD klub “Duga Resa“ uspješan na još još jednom natjecanju

ZAGREB, DUGA RESA – Članovi taekwondo kluba “Duga Resa“ nastupili su u Zagrebu na 5. Feniks Budo Kupu.

To međunarodno natjecanje okupilo je 599 natjecatelja iz 55 klubova i 3 zemlje. Taekwondo klub “Duga Resa“ nastupio je sa svojih devetero natjecatelja od kojih je šestero izborilo plasmane i odličja. Matija Brcković je u kategoriji mlađih kadeta do 39 kg odradio četiri atraktivne borbe, te osvojio prvo mjesto i zlatnu medalju. Također, sa četiri pobijede do zlata i prvog mjesta došao je Robert Lauš u kategoriji kadeta do 45 kg. Sa tri pobijede u kategoriji kadeta do 57 kg do zlata i prvog mjesta došao je i Leo Katić.

Drugo mjesto i srebrnu medalju osvojila je Ines Vuković u kategoriji juniorki do 46 kg isto kao i Luka Polović junior do 55 kg, a Luka Matuzić bio je brončani na trećem mjestu u kategoriji juniora do 68 kg. Pasman od petog do sedmog mjesta, ali bez medalja, zauzeli su Dominik Fudurić kadet do 37 kg, Tin Katić mlađi kadet do 39 kg i Ivona Vuković kadetkinja do 51 kg.