cacib2

Pojedinačni rezultati “Karlovac Open 2013”

 
  

KARLOVAC – Međunarodni turnir “Karlovac Open” privukao je čak 850 natjecatelja, 85 klubova iz 15 zemalja. Poprilično masovno natjecanje odvijalo se na osam borilišta postavljenih na parket Školske sportske dvorane na Rakovcu. Natjecale su se sve kategorije. Domaćin turnira osvojio je najviše odličja , 12 zlata, 14 srebra i 27 bronci. Uz Karlovac nastupe su zabilježili i klubovi  “Prana”, “Duga Resa”, “Ogulin”, “Ozalj”.
KONAČNI REZULTATI KARLOVAC OPEN 2013:
 

               TKD KARLOVAC
Ivan Gustin – seniori A (-58kg) – 3. mjesto
Ivan Horvat – juniori A (-59kg) – 2.mjesto
Igor Kozina – junior B (-68kg) – 2. mjesto
Hrvoje Grčić – kadeti A (-33kg) – 3. mjesto
Dejan Bijelić – kadeti B (+65kg) – 1.mjesto
Domagoj Streljak – kadeti B (-65kg) – 1. mjesto
Jan Ivančić – kadeti B (-65kg) – 2.mjesto
Matija Cerovac – kadeti B (-61kg) – 3. mjesto
Janko Breberina – kadeti B (-45kg) – 3. mjesto
Dominik Budimirović – kadeti B (-41kg) – 3. mjesto
Stjepan Mlacak – kadeti B (-37kg) – 2. mjesto
Mario Mutak – kadeti B (-33kg) – 3. mjesto
Matija MIšković – ml.kadeti A (-36kg) – 3. mjesto
Nikola Brnardić – ml.kadeti A (-30kg) – 3.mjesto
Mihovil Šavor Radičević – ml.kadeti A (-24kg) – 1. mjesto
Sandro Tuškan – ml.kadeti A (-24kg) – 3. mjesto
Mihael Rohtek – ml.kadeti B (+51kg) – 1. mjesto
Josip Vuljanić – ml.kadeti B (+51kg) – 2. mjesto
Patrik Bendelja – ml. kadeti B (-51kg) – 2. mjesto
Karlo Covran – ml. kadeti B (-47kg) – 1. mjesto
Martin Purger – ml.kadeti B (-47kg) – 3. mjesto
Ivan Josipović – ml.kadeti B (-27kg) – 3. mjesto
Renato Cvitković – ml. kadet B (-24kg) – 3. mjesto
Borna Santavec – mali olimpijci A (-36kg) – 2. mjesto
Matija Marinc – mali olimpijci A (-36kg) – 3. mjesto
Filip Vuradin – mali olimpijci A (-30kg) – 2. mjesto
Ivan Vugriec – mali olimpijci A (-28kg) – 2. mjesto
Kristijan Gušić – mali olimpijci A (-26kg) – 3. mjesto
Maks Rakočević – mali olimpijci A (-22kg) – 3. mjesto
Martin Đaković – mali olimpijci A (-22kg) – 3. mjesto
Alan Antičić – mali olimpijci B (-22kg) – 3. mjesto
Gabrijel Gušić – mali olimpijci B (-20kg) – 3. mjesto
Gabrijel Đaković – mali olimpijci B (-18kg) – 2. mjesto
Luka Vitas – mali olimpijci B (-18kg) – 3. mjesto
Matej Fisli – mali olimpijci (-18kg) – 3. mjesto
 
Petra Butala – seniorke A (-57kg) – 2. mjesto
Kristina Mihalić – seniorke B (-67kg) – 1.mjesto
Petra Tuškan – juniorke A (-59kg) – 1.mjesto
Mihaela Bregović – juniorke B (-63kg) – 1.mjesto
Lena Pruginić – juniorke B (-59kg) – 1.mjesto
Suzana Komšić – juniorke B (-59kg) – 2. mjesto
Selenija Franjić – kadetkinje A (+59kg) – 3.mjesto
Dora Beronić – kadetkinje A (-47kg) – 3.mjesto
Irma Matan – kadetkinje B (-44kg) – 3.mjesto
Donatela Hrastov – ml.kadetkinje A (-39kg) – 2. mjesto
Veronika Biličić – ml. kadetkinje B (-51kg) – 2. mjesto
Lorena Colja – ml.kadetkinje B (-47kg) – 3. mjesto
Lea Vincek – ml.kadetkinje B (-24kg) – 1.mjesto
Željana Mandić – ml. kadetkinje (-24kg) – 2. mjesto
Lorena Bendeković – male olimpijke A (-36kg) – 3. mjesto
Karla Ivančić – male olimpijke A (-36kg) – 3. mjesto
Franka Bačurin – male olimpijke A (-32kg) – 1. mjesto
Klaudia Marinc – male olimpijke A (24kg) – 3. mjesto
 
                  TKD PRANA
Nevio Sviličić – kadeti B (- 33kg) – 3. mjesto
Goran Bunčić – ml.kadeti B (-47kg) – 3. mjesto
Mauro Bauer – mali olimpijci A (-28kg) – 3. mjesto
 
Ana Klobučar – juniorke A (-55kg) – 3. mjesto
Ana Ostoja – juniorke A (-52kg) – 3. mjesto
Helena Kristović – kadetkinje A (-55kg) – 3. mjesto
 
             TKD DUGA RESA
Leo Katić – juniori A (-63kg) – 3. mjesto
Tin Katić – kadeti A (-49kg) – 3. mjesto
Matija Brcković – kadeti A (-45kg) – 3. mjesto
Niko Polović – ml.kadeti B (-30kg) – 2. mjesto
 
Tanja Bosiljevac – juniorke A (-46kg) – 3. mjesto
 
                 TKD OGULIN
Josip Paušić – kadeti B (- 37kg) – 1. mjesto
Denis Ivošević – ml. kadeti B (-30kg) – 3. mjesto
Ana Kučinić – kadetkinje B (-51kg) – 2. mjesto
 
                TKD OZALJ
Sandi Puljak – seniori B (-80kg) – 1. mjesto
Antonio Jelenčić – juniori A (-55kg) – 2. mjesto
  
Mirsad Bećirović bio je jedina slijepa odoba koja se natjecala na velikom tradicionalnom međunarodnom taekwondo turniru u organizaciji TKD “Karlovac”. Ispred kluba domaćina osvojio je srebro natječući se u tehničkim formama u kategoriji seniora SA-3. Ovo mu je peta medalja u ovoj godini.