Nogometne vijesti: Veterani Mostanja iznenadili Ogulin

Kao i svaki ponedjeljak, nogometne terene diljem županije zaposjeli su veterani. Za iznenađenje kola pobrinuli su se igrači “Mostanja ALL” koji su s 3:1 pobijedili ekipu “Ogulina”. Evo svih rezultata:

8. kolo Liga veterana NSKŽ
VOŠK – DOBRA Novigrad 5:2 (3:1)
ZRINSKI-OZALJ – JOSIPDOL 2:0 (1:0)
MOSTANJE ALL – OGULIN 3:1 (1:0)
DOBRA sv. Petar – DUGA RESA 2:4 (2:2)
KIM-veterani – CETINGRAD 4:2 (1:1)
VOJNIĆ ‘95 – SLUNJ 2:0 (1:0)

Tablica Liga vetrana NSKŽ:

1. DUGA RESA 8 6 2 0 25:7 (+18) 20
2. KIM-veterani 8 5 2 1 19:9 (+10) 17
3. OGULIN 8 5 0 3 23:13 (+10) 15
4. CETINGRAD 8 5 0 3 25:19 (+6) 15
5. SLUNJ 8 4 2 2 21:10 (+11) 14
6. ZRINSKI-OZALJ 8 4 2 2 17:12 (+5) 14
7. VOJNIĆ ’95 8 4 1 3 15:15 (0) 13
8. VOŠK 8 3 1 4 19:20 (-1) 10
9. MOSTANJE ALL 8 2 1 5 12:24 (-12) 7
10. DOBRA Novigrad 8 1 2 5 6:20 (-14) 5
11. DOBRA sv. Petar 8 1 1 6 9:23 (-14) 4
12. JOSIPDOL 8 0 2 6 7:26 (-19) 2

Registracija utakmice 7. kola:
Cetingrad : CETINGRAD – DOBRA sv. Petar … 3:0 čl. 56. PNN

ŽUPANIJSKE NOGOMETNE KANONE
1.ŽNL – seniori
7 – Prebežić (Dobra SP), Kovačić (Ilovac)
6 – M. Poljak (Ogulin), Grčić (Duga Resa 1929), Štajcer (Zrinski Ozalj)
5 – Matijević (Vojnić ’95), V. Pušić i Benković (Duga Resa 1929), Franović (Vatrogasac)
4 – Mamić (Zrinski Ozalj), J. Grubešić i Pršlja (Ilovac) , D. Aščić (Mostanje ALL)
3 – Zlatić (Vatrogasac), M. Žokvić (Vrlovka), Šabić (Vojnić ’95), Plivelić (Slunj)

2.ŽNL – seniori
8 – Novković (Petrova gora)
7 – Brazdičić (Mrežnica), Milinković (Dobra N)
5 – Kralj (Mladost R)
4 – Vrane i Planinac (Mladost R), Gagula (Frankopan), M. Božičević i Cazin (Oštarije), I. Jurčević (Cetingrad), Grgat (Dobra N)
3 – A. Jurčević (Cetingrad), Francetić (Mladost ZO), Kusanić (Mladost R), M. Furač (Dobra N), Sabljak (Kupa), M. Rendulić (Josipdol)

1.ŽNL – juniori
10 – Brgles (Slunj)
9 – Matovina (Ogulin)
8 – Islami (Zrinski Ozalj)
6 – I. Belavić (Duga Resa 1929), Jurčić (Slunj), Golovrški (Zrinski Ozalj)
5 – Matanović (Vojnić ’95), Francetić (Ogulin), Ceranić (Dobra SP)
4 – Kurečki (Ilovac), Kozina (Vojnić ’95), Žagar (Ogulin)

2.ŽNL – juniori
16 – E. Dervišević (Cetingrad)
8 – S. Dervišević (Cetingrad)
8 – I. Matovina (Plaški), Studen (Vatrogasac)
7 – Bakić (Petrova gora), Dr. Medić (Cetingrad)
5 – H. Matovina (Plaški), M. Bedeniković (Kupa), A. Sabljak (Mladost ZO)
4 – Kunić, Perenčević i Lončar (Petrova gora), R. Cindrić (Cetingrad), Drašković (Mladost ZO), Munjas (Josipdol), T. Stojković (Mrežnica)

Kvalitetna županisjka liga – pioniri
12 – Uđbinac (Ilovac)
10 – Kralj (Ilovac)
5 – Maljković i M. Jurković (Mostanje ALL), A. Cindrić (Slunj)
4 – F. Gaši (Eugen Kvaternik), P. Magdić (Slunj)
3 – Štefanac (Mostanje ALL), Piršić (Slunj), Salopek (Ogulin)

1.ŽNL – pioniri
16 – L. Sušanj (Dobra SP)
11 – Bakarić (Zrinski Ozalj)
9 – D. Cindrić (Dobra SP)
8 –R. Kladušan (Croatia ’78)
7 – Jurčić i Lemić (Korana), Lukežić (Zrinski Ozalj), Salopek (Dobra SP)

2.ŽNL – pioniri
28 – Cindrić (Oštarije)
18 – Miksera (Kupa)
14 – Šeketa (VOŠK)
8 – I. Paušić i Salopek (Mladost ZO), Šimunić (Kupa)
7 – Vuković (Mladost ZO), Mađerčić (Petrova gora), Katić (Mrežnica)
6 – R. Paušić (Mladost ZO), Zlatunić (VOŠK)

Kvalitetna ŽNL – mlađi pioniri
9 – Kaurin (Eugen Kvaternik)
6 – Salopek (Ogulin)
5 – Velić (Ogulin), Tarbuk, Popovački i Ribar (Karlovac 1919 2)
4 – Furač (Ilovac), Goršić (Mostanje ALL), Vidoš (Eugen Kvaternik), Špehar (Duga Resa 1929)
3 – J. Rendulić (Slunj), Volf (Ogulin)

1. ŽNL – mlađi pioniri
16 – Grginčić (Korana)
12 – Raužan (Korana), Fundurulić (Mladost R)
11 – Šesto i Hajko (Zrinski Ozalj)
9 – Čečura (Korana)
8 – Špišić (Mladost R)
7 – Skradski (Croatia ’78)

1. ŽNL – limači
14 – Barišić (Duga Resa 1929 1)
11 – Polović (Duga Resa 1929 1)
10 – J. Rendulić (Slunj), Dujmović (Karlovac 1919 1)
8 – Markuš (Vrlovka), Lukić (Petrova gora)
7 – Korač i Matić (Karlovac 1919 1), Babić (Ogulin 1)
6 – Skolan (Ilovac 1), Bosnić (Ogulin 1)

2. ŽNL – limači 
10 – K. Volarić (Vatrogasac)
9 – Buturajac (Karlovac 1919 2)
6 – Puškarić (Ogulin 2)
5 – Posavec (Mostanje ALL), Lipošćak (Karlovac 1919 2)
4 – Kostadinov, Kosanović i Basar (Karlovac 1919 2)