Nogometne vijesti: Pobjeda i poraz selekcija NSKŽ

KARLOVAC – Selekcije dječaka Karlovačke županije rođenih 2000. i 2001. , jučer su odigrale utakmice s vršnjacima iz Zagrebačke županije. Na igralištu NK “Korana” na Turnju mala nogometna vrsta 2000. godišta pobijedila je s 1:0, a godinu dana mlađa ekipa izgubila je s 1:2.

TABLICE MLAĐIH SELEKCIJA

 

1. ŽNL – juniori
1 ZRINSKI – OZALJ 7 7 0 0 22 : 6 21
2 OGULIN 7 6 0 1 38 : 9 18
3 VOJNIC 95 7 6 0 1 18 : 12 18
4 DOBRA (SP) 7 4 1 2 19 : 15 13
5 SLUNJ 6 4 0 2 25 : 10 12
6 CROATIA 78 8 3 1 4 14 : 16 10
7 DUGA RESA 1929 8 2 1 5 20 : 23 7
8 ILOVAC 8 2 1 5 14 : 21 7
9 MOSTANJE ALL 7 2 0 5 9 : 19 6
10 DRAGANIC 6 1 0 5 8 : 21 3
11 KORANA 7 0 0 7 5 : 40 0

2.ŽNL – juniori
1 CETINGRAD 8 7 1 0 47 : 7 22
2 PETROVA GORA 8 7 1 0 30 : 8 22
3 VATROGASAC 7 4 1 2 20 : 11 13
4 KRNJAK 8 4 1 3 16 : 14 13
5 PLAŠKI 8 4 0 4 25 : 16 12
6 MLADOST ZO 7 4 0 3 21 : 13 12
7 MREŽNICA 8 3 1 4 20 : 19 10
8 JOSIPDOL 8 1 1 6 13 : 36 4
9 KUPA 8 0 2 6 15 : 46 2
10 OŠTARIJE 8 0 2 6 6 : 43 2

KVALITETNA ŽNL – pioniri
1 ILOVAC 6 4 1 1 31 : 10 13
2 OGULIN 6 4 1 1 13 : 6 13
3 MOSTANJE ALL 7 3 2 2 21 : 16 11
4 SLUNJ 6 3 0 3 16 : 11 9
5 KARLOVAC 1919 II 6 3 0 3 14 : 11 9
6 E. KVATERNIK 7 2 2 3 12 : 31 8
7 CETINGRAD 6 0 0 6 6 : 28 0

1. ŽNL -pioniri
 1 DOBRA SP 8 7 0 1 42 : 19 21
2 KORANA 8 6 1 1 36 : 8 19
3 ZRINSKI-OZALJ 8 6 0 2 33 : 13 18
4 CROATIA 78 7 4 0 3 24 : 25 12
5 VOJNIC 95 8 2 2 4 18 : 27 8
6 VATROGASAC 8 2 0 6 12 : 28 6
7 VRLOVKA 8 1 1 6 12 : 44 4
8 DRAGANIC 7 0 2 5 7 : 20 2

2. ŽNL – pioniri
1 OŠTARIJE 8 7 0 1 42 : 14 21
2 KUPA 8 6 0 2 40 : 19 18
3 MLADOST ZO 8 5 0 3 44 : 22 15
4 VOŠK 8 4 1 3 38 : 23 13
5 MREŽNICA 8 3 1 4 24 : 21 10
6 PETROVA GORA 8 3 0 5 22 : 39 9
7 KRNJAK 8 2 0 6 23 : 44 6
8 JOSIPDOL 8 1 0 7 12 : 63 3

ŽNL KVALITETNA LIGA – mlađi pioniri
1 KARLOVAC 1919 II 7 6 1 0 40 : 4 19
2 OGULIN 7 5 1 1 26 : 9 16
3 DUGA RESA 1929 7 3 1 3 10 : 12 10
4 SLUNJ 7 3 0 4 16 : 29 9
5 ILOVAC 7 2 1 4 13 : 21 7
6 E. KVATERNIK 6 1 2 3 16 : 20 5
7 MOSTANJE ALL 7 1 0 6 11 : 37 3

1. ŽNL – mlađi pioniri
1 KORANA 8 7 1 0 62 : 10 22
2 ZRINSKI-OZALJ 8 7 1 0 52 : 8 22
3 CROATIA 78 7 4 1 2 22 : 18 13
4 MLADOST (R) 7 3 2 2 34 : 14 11
5 VOJNIC 95 8 3 0 5 16 : 24 9
6 DOBRA SP 8 2 0 6 19 : 43 6
7 VRLOVKA 7 1 1 5 7 : 47 4
8 DRAGANIC 7 0 0 7 1 : 49 0

1. ŽNL – limaći
1 DUGA RESA 1929 I 8 8 0 0 50 : 9 24
2 KARLOVAC 1919 I 8 7 0 1 44 : 8 21
3 SLUNJ 8 5 0 3 34 : 17 15
4 OGULIN I 8 5 0 3 29 : 17 15
5 ILOVAC 8 3 1 4 16 : 22 10
6 VRLOVKA 8 2 0 6 12 : 41 6
7 PETROVA GORA 8 1 0 7 10 : 35 3
8 ZRINSKI-OZALJ 8 0 1 7 13 : 59 1

2. ŽNL – limaći
1 VATROGASAC 8 7 0 1 22 : 8 21
2 KARLOVAC 1919 2 8 6 2 0 34 : 7 20
3 OGULIN 2 8 3 1 4 24 : 19 10
4 DUGA RESA 1929 2 8 2 2 4 14 : 28 8
5 MOSTANJE ALL 8 2 1 5 15 : 27 7
6 ILOVAC 2 8 0 2 6 2 : 22 2

ŽUPANIJSKE NOGOMETNE KANONE

Strijelci 1. ŽNL – seniori
8 – Kovačić (Ilovac), M. Poljak (Ogulin)
7 – Prebežić (Dobra SP)
6 – Grčić (Duga Resa 1929), Štajcer (Zrinski Ozalj), Matijević (Vojnić ’95)
5 – V. Pušić i Benković (Duga Resa 1929), Franović (Vatrogasac)

Strijelci 2. ŽNL – seniori
9 – Milinković (Dobra N), Novković (Petrova gora)
8 – Brazdičić (Mrežnica)
5 – Kralj (Mladost R), Gagula (Frankopan), Cazin (Oštarije)

Strijelci 1. ŽNL – juniori
11 – Islami (Zrinski Ozalj)
10 – Brgles (Slunj), Matovina (Ogulin)
7 – Ceranić (Dobra SP)

Strijelci 2. ŽNL – juniori
17 – E. Dervišević (Cetingrad)
10 – Studen (Vatrogasac)
8 – Dr. Medić i S. Dervišević (Cetingrad), I. Matovina (Plaški)
7 – Bakić (Petrova gora)

Strijelci Kvalitetna ŽNL – pioniri
12 – Uđbinac (Ilovac)
10 – Kralj (Ilovac)
5 – Maljković i M. Jurković (Mostanje ALL), A. Cindrić (Slunj)
4 – F. Gaši (Eugen Kvaternik), P. Magdić (Slunj)

Strijelci 1. ŽNL – pioniri
18 – L. Sušanj (Dobra SP)
13 – Bakarić (Zrinski Ozalj)
9 – D. Cindrić (Dobra SP), R. Kladušan (Croatia ’78)

Strijelci 2. ŽNL – pioniri
30 – Cindrić (Oštarije)
19 – Šeketa (VOŠK)
18 – Miksera (Kupa)

Strijelci Kvalitetna ŽNL – mlađi pioniri
11 – Ribar (Karlovac 1919 2)
9 – Kaurin (Eugen Kvaternik)
7 – Velić (Ogulin)

Strijelci 1. ŽNL – mlađi pioniri
17 – Grginčić (Korana)
16 – Hajko (Zrinski Ozalj)
13 – Raužan (Korana), Šesto (Zrinski Ozalj)

Strijelci 1. ŽNL – limači
18 – Polović (Duga Resa 1929 1)
15 – Barišić (Duga Resa 1929 1), J. Rendulić (Slunj)
13 – Dujmović (Karlovac 1919 1)
9 – Korač (Karlovac 1919 1)

Strijelci 2. ŽNL – limači
11 – Buturajac (Karlovac 1919 2)
10 – K. Volarić (Vatrogasac)
6 – Puškarić (Ogulin 2)
5 – Posavec (Mostanje ALL), Lipošćak i Kostadinov (Karlovac 1919 2)

Liga veterana NSKŽ
11 – Damir BRCKOVIĆ (Duga Resa)
10 – Ivan LAPIĆ (Slunj)
9 – Oliver PERKOVIĆ (Ogulin)