Taekwondo klub Banija Pandas uspješan na turniru u Zagrebu – Fehervari najbolja mlađa kadetkinja

ZAGREB – Gabrijela Fehervari iz Taekwondo kluba Banija Pandas najbolja je mlađa kadetkinja “Plemenitog turnira Zaprešić open” održanog u Zagrebu.

Osim nje, zlatnu medalju osvojile su Leona Grubiša u kategoriji do 27 kg i Mona Petrić do 37 kg. Medalju srebrnog sjaja osvojila je Lucija Hrebac u kategoriji do 37 kg, dok je treće mjesto osvojio Petar Fičko do 33 kg.

Turnir “Zaprešić” ujedno je bio i kriterijski turnir za reprezentaciju i skupljanje bodova za odlazak na Svjetsko juniorsko prvenstvo. Do novih bodova za juniorsku reprezentaciju tako su došle sa srebrnom medaljom Iva Požega iznad 62 kg i brončanom Tena Kunović do 59 kg.

Banija Pandas su u ekipnom plasmanu kod mlađih kadetkinja osvojili treće mjesto, a kod starijih kadetkinja drugo mjesto.

Inače, na turniru je ukupno nastupilo 450 natjecatelja iz 65 klubova iz Hrvatske te zemalja regije.