18 medalja za TKD klub Banija Pandas

U organizaciji Taekwondo kluba Duga Resa u dvorani dugoreškog Đačkog doma održan je tradicionalni 14. turnir „Sveti Nikola”. Na turniru se okupilo 117 natjecatelja iz 20 klubova iz tri zemlje.

U ekipnom plasmanu prvo mjesto osvojio je Taekwondo klub Banija Pandas iz Karlovca. Sa 72 boda našli su se ispred drugoplasiranog Taekwondo kluba Karlovac koji je osvojio 42 boda i trećeplasirane ekipe Taekwondo kluba Pantera iz Zagreba sa 27 bodova. Taekwondo klub „Banija Pandas” na turniru se predstavio s 20 natjecatelja i polučio odlične rezultate. Osvojeno je čak18 odličja – 7 zlata, 6 srebra i 5 bronci.

Najbolji mlađi kadet turnira je Ivan Latković, a Leona Grubiša proglašena je za najbolju mlađu kadetkinju turnira.

Prva mjesta u svojim kategorijama osvojili su još i Adriano Qeta, Oscar Kovačić, Chiara Čumorić, Aleksandra Macut i Gabrijela Fehervari. Srebrom su se okitili Sven Odak, Lucio Matuzić, Vito Petrić, Lucija Hrebac, Mia Šnajder i Veronika Biličić, a brončani su ovog puta bili Petar Fičko, Viktor Vučković, Leon Katušin, Jan Mašinović i Antonio Pulez.