Banija Pandas osvaja medalje na tri turnira

U nizozemskom Eindhovenu održan je turnir Dutch Open koji je ujedno i kriterijski turnir HOO-a. Na tom prvenstvu nastupilo je 1212 natjecatelja iz 43 zemlje. Iz Banija Pandas tima nastupile su Mateja Kunović i Kristina Čerina koja je osvojila zlatnu medalju i pokazala da je spremna za Europsko prvenstvo pobijedivši čak četiri protivnice.

Jedanaest natjecatelja nastupilo je u subotu na turniru Metalac Open, u konkurenciji 200-tinjak natjecatelja iz 26 hrvatskih klubova. Osvojili su sedam odličja – pet zlata, jedno srebro i jednu broncu. U ukupnom ekipnom poretku ekipa zauzeli su 3. mjesto, kadeti i kadetkinje osvajaju 1. mjesto, mlađi kadeti 2. mjesto.

Na Prvenstvu Hrvatske za mlađe seniore i seniorke Banija Pandas nastupila je s tri natjecatelja u konkurenciji stotinjak natjecatelja i kući odnijela dva odličja, srebro i broncu.