Taekwondo klub Karlovac postiže izvrsne rezultate u Zaprešiću

TKD Karlovac ostvaruje odlične rezultate na Taekwondo natjecanju u Zaprešiću. Mladi su sportaši u nedjelju, 12. ožujka, nastupili u Para Poomsae, Croatia Open Poomsae i Prvenstvu Hrvatske u formama.

Nastupili su s 21 natjecateljem u 15 kategorija u konkurenciji 320 natjecatelja iz 38 klubova.

Na Para Poomsae 2017. najbolji je bio Mirsad Bečirović.

Zlato na Croatia Poomsae Openu osvojili su i Zlatko Ferenčina te Kadetski tim TA1 u sastavu Maks Rakočević, Danijel Bešić i Ivan Klarić. Karlovac je osvojio još četiri srebra te čak deset bronci.

Prvestvo Hrvatske u formama završilo je s čak četiri prva mjesta za TKD Karlovac, tri druga i deset trećih mjesta.

Predstavnik Taekwondo kluba Karlovac Igor Kozina nastupio je i na Prvenstvu Hrvatske mlađih seniora koji je nakon dvije pobjede izgubio u finalu i zauzeo drugo mjesto.