Portal na 4 rijeke

Mlada taekwondistica Kristina Čerina izborila nastup na Europskom prvenstvu

48

Kristina Čerina članica Taekwondo kluba “Banija Pandas” izborila je nastup na Europskom prvenstvu koje će biti održano u Larnaci na Cipru od 2. do 5. studenog.

Ovih dana donesena je odluka o nastupu deset o dvadeset sportaša juniorske Taekwondo reprezentacije na Europskom prvenstvu. Nakon održanih kriterijskih turnira treneri su temeljem rang liste odredili sportaše koji će nastupiti na Europskom prvenstvu, izbor Kristine bio je očekivan. Kristina u ovoj godini ima impresivne rezultate. Osvojila je sedam zlatnih medalja te od 22 borbe pobijedila 20 puta. Ove godine postala je i seniorska i juniorska prvakinja.

Prije prvenstva očekuju je bazične i specifične pripreme, a na završnim pripremama sudjelovat će s ostatkom reprezentacije. Iz kluba nakon odličnih rezultata sa svjetskih prvenstva očekuju i Europsku medalju.