Judo klub Duga Resa osvojio četiri zlata na turniru Black Belt Open 2018. u Zagrebu

38

U dvorani Sutinska vrela u Zagrebu organiziran je “Black Belt Open- 2018.” u judu. Na turniru je nastupilo preko četiristo natjecatelja, a za judo klub Duga Resa nastupio je Josip Stojković u uzrastu do osam godina, u kategoriji do 19 kilograma te sa ostvarene tri sjajne pobjede osvojio 1. mjesto. U istom uzrastu do 24 kilograma, natjecatelji su bili podijeljeni u dvije grupe, zbog velikog broja prijavljenih. Boje Duga Rese branili su Marko Banjavčić i Roko Vinski. S tri pobjede, Marko je osvojio prvo mjesto u grupi A, a Roko Vinski s dvije je pobjede u skupini B, također osigurao prvo mjesto.

Kod dječaka do deset godina, najuspješniji je bio Toni Bujan, dok je u istom uzrastu kod djevojčica, Dora Kasunić ostala bez plasmana. Od pet predstavnika na turniru, Judo klub Duga Resa osvojio je četiri prva mjesta, što je izvrstan rezultat.