Mladi atletičari i atletičarke Atletskog kluba KA-TIM ostvarili su niz zapaženih plasmana i rezultata na natjecanju 1. kola Hrvatske atletske lige Sjever (HALS), održanom danas u Čakovcu.

Zlatnu medalju osvojio je limač Ivan Raguž, koji je u okviru 2008. godišta pobijedio u bacanju vortexa. I u ukupnom plasmanu ove discipline bio je izvrstan četvrti.

Srebrnu medalju zaslužila je limačica Lara Čadonić, koja je među djevojčicama 2008. godišta bila druga u utrci na 200 metara. I u skoku u dalj je bila odlična i malo joj je nedostajalo do brončanog odličja.

Dvije brončane medalje ponio je u Karlovac limač Jakov Perinac; bio je treći u ukupnom poretku utrke na 60 metara te u skoku u dalj.

U starijim kategorijama, u kojima se ne dodjeljuju medalje po godištima, odličan treći bio je stariji kadet Lovro Kasunić u utrci na 600 metara. Istaknuli su se i mlađi kadet Noa Majetić petim mjestom u skoku u dalj i starija kadetkinja Maja Luketić koja je bila osma u utrci na 600 metara.