Jučer su sportaši Taekwondo kluba Kerlovac nastupili na tri sportska dogadaja. Jedno je održano u Novskoj, memoijalni turnir “Bljesak” na kome je nastupila kadetkinja Leona Grubiša, koja je sa dvije uvjerljive pobjede osvojila 1.mjesto
Drugi dio ekipe nastupio je na međunarodnom turniru u Tešnju, BiH, gdje je Dijana Atlija u seniorskoj konkurenciji +73 kg, osvojila prvo svoje zlato U konkurenciji juniora -68 kg, Andrija Biščan osvojio je srebrnu medalju.
Na pozivnom okupljanju potencijalnih reprezentativnih kandidata pred predstojeće Svjetsko prvenstvo u formama, u Zagrebu, sudjelovali su Matea Bersinić, Danijel Bešić, Maks Rakočević i Matea Magdić. Pod budnim okom trenera Davora Prđuna uvjezbavani su  elementi napredne tehnike.