Uspješan vikend za članove taekwondo kluba Banija Pandas

54

U Zagrebu održao se drugi kvalifikacijski kadetski turnir „Kondor Open“ za odlazak na Europsko prvenstvo. Na turniru je nastupilo 443 natjecatelja iz 66 kluba. Članovi taekwondo kluba Banija Pandas nastupili su sa pet natjecatelja od kojih su četiri osvojili medalje.

Najuspješniji kod kadeta bio je Petar Fičko u kategoriji do 41 kg, koji je potvrdio svoju kvalitetu i tako osigurao zlatnu medalju koja ga je plasirala na listu putnika za odlazak na Europsko prvenstvo. Fičko je u ovoj godini osvojio pet turnira dok je na jednom bio drugi.

Veliki uspjeh ostvario je i mlađi kadet Oscar Kovačić u kategoriji do 43kg, koji je bio proglašen za najboljeg borca turnira. Brončane medalje osvojili su kadeti Lucio Matuzić i Gabrijela Fehervari.