Za Taekwondo klub Banija pandas jedna zlatna, dvije srebrne i jedna brončana medalja

U Vrbovcu je održan 18. Međunarodni taekwondo turnir pod nazivom „M-2″, to je ujedno i prvi turnir ove godine. Na natjecanju nastupilo je 269 natjecatelja iz 46 klubova. Banija pandas tim nastupio je s pet natjecatelja.

Zlatnu medalju s tri pobjede osvojio je mlađi kadet Marko Fičko -36 kg koji je ujedno proglašen i najboljim mlađim kadetom turnira. Srebrne medalje osvojili su juniorka Lucija Hrebac -63 kg i junior Petar Fičko -45 kg, brončanu medalju osvojio je Lucio Matuzić -45 kg, a bez medalje ostala je Nikolin Hrebac -41 kg.

Nakon završenih priprema ovo je bio test turnir za nadolazeću sezonu. Svi borci koji su nastupili osim Marka Fička su promijenili uzrasnu skupinu ili težinsku kategoriju.