Pobjede odbojkašica i stolnotenisačica

Nogometaši Karlovca ponovno poraženi

Nogometaši “Karlovca 1919” poraženi su na Čavlekovom stadionu, u desetom kolu Treće hrvatske nogometne lige Središte od momčadi “Jaruna”. Gosti su pobijedili s 3:1. Domaćin je poveo u četrnaestoj minuti pogotkom Ivana Mamića. Kvalitetna gostujuća momčad preuzela je inicijativu i u jedanaest minuta postigla tri pogotka. U drugom poluvremenu nije bilo pogodaka, a igra je bila ravnopravna. Karlovac 1919 ni ovoga puta nije bio kompletan, nedostajalo je šest igrača.

Odbojkašice “Karlovca” pobijedile su pak na domaćem terenu u prvom kolu Prve hrvatske odbojkaške lige za seniorke ekipu “Neba” iz Zaprešića s 3:0. Prvi ovosezonski bodovi puno znače izabranicama Gorana Zeca, a sljedeći protivnik im je ekipa Velog Vrha iz Pule.

Pobjede i to dvije upisale su stolnotenisačice Aquaestila. U drugom i trećem kolu Superlige  na domaćem terenu, pobijedile su prvo ekipu “Vrsara” s 3:0, a potom i Pulu  s 3:1. U četvrtom i petom kolu gostuju kod “Malinske Dubašnice” i “Crikvenice”.