web karijera 1160*120
web struka 1160*120

Rukometaši “Karlovca” odnijeli pobjedu u napetoj utakmici protiv “Poreča”

Rukometaši “Karlovca” odnijeli su pobjedu u okršaju s momčadi “Poreča” u Sportskoj dvorani Mladost. Utakmica je bila neizvjesna do samog kraja, no Karlovčani su Istrijane dobili s 25:23. Riječ je o prvoj utakmici u prvom kolu Paket24 Premijer lige, a karlovačka momčad pokazala se u odličnom izdanju usprkos jakim protivnicima. Naime, rezultat na poluvremenu bio je 13:11 te tijekom cijele utakmice nije niti jedna momčad bila u značajnom vodstvu.

-Jako tvrda utakmica. Znali smo što nas čeka. Bilo je borbeno od prve do zadnje minute. Pripremili smo se jako dobro i dali smo sve od sebe, kazao je kazao je kapetan momčadi Ivan Bačić.

Inače, karlovačka momčad pokazala je dobru igru u obrani, što je bilo presudno za pobjedu u utakmici prvog kola.

-Rukomet je od sada sport kojim se s obranom pobjeđuje u svakoj utakmici i mi težimo tome da igramo obranu što bolje, dodao je kapetan Bačić.

U utakmici su se posebno istaknuli Ivan Bačić s deset pogodaka, Dominik Smojver s pet te vratar Mateo Radočaj s deset obrana.