Petar Fičko i Rebecca Mržljak osvojili 2. mjesto na kriterijskom turniru u Omišu

U Omišu je održan posljednji kriterijski turnir za juniorski nacionalni tim koji će nastupiti na Europskom prvenstvu u Sarajevu. Na turniru je nastupilo 280 natjecatelja iz 25 klubova.

Natjecatelji Taekwondo klubova Banija Pandas i Karlovac nastupili su sa šest sportaša pod vodstvom trenera Nevena Trbojevića. Junior TKD Banija Pandasa Petar Fičko -59kg osvojio je 2. mjesto sa dvije pobjede (21:15, 9:4, 14:16), Mlađa kadetkinja TKD Karlovca Rebecca Mržljak -39kg osvojila je 2. mjesto sa tri pobjede (16:5, 21:1,26:18,13:22). Kadetkinje TKD Karlovca u kategoriji -55kg Estrer Mržljak (10:6,4:8) i Dalija Bunčić (10:7, 11:22) osvojile su 3. mjesto sa jednom pobjedom. Kadet TKD Banija Pandas Marko Fičko -45kg osvojio je brončanu medalju bez pobjede. Junior TKD Karlovac Đorđe Bunčić izgubio je u prvom kolu rezultatom 0:1.