Karlovački rukometaši poigrali se živcima navijača; svladali Umag 25:23

HRK Karlovac je rezultatom 25:23 svladao RK Umag u 11.kolu Paket24 Premijer lige.

Iako je igra u prvome poluvremeu štekala s obje strane i bila uspavana te su igrači na odmor otišli s 10:10, prvi dio drugog poluvremena donio je reset u glavi, dobre odluke i nove golove. No, odjednom sve ono rukometno dobro postao je niz pogrešaka i treniranje živaca navijača. Do gola nikako nisu mogli, Umag je nakon zaostatka od devet golova izjednačio na 22:22.

Karlovčani su na kraju odnijeli pobjedu, najvećim dijelom na obranama golmana Prezelja koji ih je upisao 11. Najviše pogodaka postigao je Hrvojević i to šest, po pet pogodaka pripalo je braći Smojver, Rukavina i Mrljak po četiri, Frketić jedan pogodak. Bilo je u tih 60 minuta i promašenih sedmeraca, crvenog kartona i isključenja, izostali su šutevi izvana.

Ova je pobjeda prekinula niz od četiri poraz, a iduće kolo karlovački rukometaši igraju protiv PPD Zagreb.

error: Content is protected !!