Dani draganića

Panda Karlovac Team osvojio četiri ekipna naslova prvaka

U Zagrebačkom Hotelu Westin održan je festival taekwondoa pod nazivom „ Jastreb kup Veleposlanika Republike Koreje”. Na natjecanju je nastupilo 626 natjecatelja iz 48 klubova i 5 država. Natjecanje je održano u disciplinama Sportska borba, Kick, Friends Kick, Family Kick, Poomsae, Test snage i Para.

Panda Karlovac team nastupio je sa 37 natjecatelja, a osvojene su 32 medalja  od kojih je osam zlatnih, 10 srebrnih i 14 brončanih. Osvojeno je osam ekipnih naslova od kojih su četiri prva, tri druga i jedno treće mjesto.

U Ekipnom poretku zauzeli su:

  1. mjesto kod Kadetkinja
  2. mjesto kod mlađih kadeta i kadetkinja A
  3. mjesto kod mlađih kadeta A
  4. mjesto forme
  5. mjesto kod mlađih kadetkinja A
  6. mjesto kod Kadetkinja i Kadeta
  7. mjesto kod Juniora
  8. mjesto u sveukupnom poretku turnira

U pojedinačnom plasmanu prva mjesta osvojili su:

  1. mjesto PETAR FIČKO,  Juniori -63kg
  2. mjeto JAN MAŠINOVIĆ, Juniori +78kg
  3. mjesto DALIJA BUNČIĆ,  Kadetkinje -55kg
  4. mjesto LEA OPARNICA,  Kadetkinje -51kg
  5. mjesto AZZEDIN KHALAF, MKA -33kg
  6. mjesto NIKA PETRIĆ, KB-2
  7. mjesto MOHAMMED AL FAHEL, JA-1
  8. mjesto ĐORĐE BUNČIĆ , JA-3

U pojedinačnom plasmanu druga mjesta osvojili su:

  1. mjesto LEONA STILINOVIĆ, Limačice -27kg
  2. mjesto FRAN SMOLIĆ, MKB -30kg
  3. mjesto MIA PARANOS, MKA -39kg
  4. mjesto MAGDALENA BARIĆ, MKA -43kg
  5. mjesto BILAL KHALAF, MKA -27kg
  6. mjesto MUSTAFA ALSATTUF, MKA -43kg
  7. mjesto NIKOLINA HREBAC,  Kadetkinje -51kg
  8. mjesto ĐORĐE BUNČIĆ,  Juniori -73kg
  9. mjesto ROZIN ABDO,KB-1
  10. mjesto IVONA FERENAC, KB-3

U pojedinačnom plasmanu treća mjesta osvojili su:

  1. mjesto NOA TRBOJEVIĆ,  Limači -23kg
  2. mjesto LUKAS MARKOVIĆ, Limači -25kg
  3. mjesto ROZIN ABDO, MKB -24kg
  4. mjesto DORA ŠKALJAC, MKB -43kg
  5. mjesto NIKA PETRIĆ, MKA -33kg
  6. mjesto REBECCA MRŽLJAK, MKA -39kg
  7. mjestoj AHMAD ABDO, Kadeti -37kg
  8. mjesto MOHAMMED KHALAF, Kadeti -41kg
  9. mjesto SARA PEJNOVIĆ, Kadetkinje -41kg
  10. mjesto j IVONA FERENAC,  Kadetkinje -59kg

3.emstoj MIA PARANOS, KB-2

  1. mjestoj REBECCA MRŽLJAK, KB-2
  2. mjestoj MOHAMMED KHALAF, KA-3
  3. mjesto ESTER MRŽLJAK , KB-5

Bez plasmana su ostali: ESTER MRŽLJAK, KŽ-55kg, PATRIK KARABOGDAN ,KM -49kg, KRISTIJAN KARABOGDAN, KM-37kg, MARKO FIČKO,KM -45kg, MARKO GOJAK, LIM-27kg, MOHAMMED AL FAHEL ,JM-59kg, PATRICIJA PAHANIĆ, KŽ -47kg, SONJA EREMIĆ, LIM -25kg, STELLA MRŽLJAK , KŽ-47, TIA SMOLIĆ LIM-24kg, VERONIKA BARIĆ LIM -25kg, VITA MARIA TOMAC MKB- 36.