KABA

Novi klavir u Glazbenu školu stiže za rođendan 10. listopada

Profesori i učenici Glazbene škole Karlovac bili su gosti u tvornici klavira Steinway&Sons u Hamburgu i izabrali novi koncertni klavir C model za svoju školu. Ovo je prvi takav u 219 godina postojanja Glazbene škole Karlovac. U salonu za selekciju nalaze se najbolji klaviri na svijetu i uzbuđenje je bilo veliko.

Imedika

Klavir koji su odabrali stiže u Karlovac za rođendan škole (10.10.) kad će ga i službeno predstaviti. Klavir je kupljen sredstvima škole uz pomoć grada Karlovca i osnivača škole – Karlovačke županije.

Hvala Piano centru iz Zagreba na pomoći u procesu kupnje koji je trajao gotovo 3 godine. Naši učenici i nastavnici su svojim marljivim radom zaslužili ovaj vrhunski instrument koji će dugo vremena biti u upotrebi. Klavir marke Steinway&Sons je pozivnica i garancija da ćemo moći ugostiti i najbolje umjetnike i da još dižemo ljestvicu kvalitite. Za naše učenike samo najbolje, kažu iz Glazbene škole.

Ples