U sklopu obilježavanja Dana grada, na Starom gradu Dubovcu održan je prijem za izaslanstva gradova iz inozemstva, ujedno i goste na proslavi 445. rođendana grada.

-Drago mi je da se družimo i upoznavamo, a nadam se da ćemo imati prilike realizirat suradnje. Vjerujem da ste neke osnovne informacije o Karlovcu već prikupili, no volio bih naglasiti kako smo izuzetno ponosni na našu baštinu i povijest te važnost koju imamo na karti Hrvatske, obratio se okupljenim delegatima Mandić te izrazi želju i nadu da u budućnosti posjeti i gradove delegata.

Delegati su pohvalili ljubaznost, gostoljubivost ali i prirodne ljepote kojima grad i okolica obiluju te naposljetku razmijenili darove s gradonačelnikom Mandićem.