
Nakon subote na ugodnih 20-ak stupnjeva, već sutra dolazi nagla promjena vremena. Prema najavama DHMZ-a sutra će najviše dnevne temperature biti oko 10 °C.
-Djelomice sunčano uz prolazno više oblaka, vrlo vjetrovito i prohladno. U noći i prijepodne mjestimice malo kiše, većinom u višim predjelima i malo snijega, a prema jugu može biti i grmljavine. Poslijepodne su u unutrašnjosti mogući rijetki lokalni pljuskovi. Puhat će jak sjeverni i sjeveroistočni vjetar, na udare i olujan, stoji tako na stranicama DHMZ-a koji je za karlovačku regiju izdao i žuto upozorenje zbog mogućih udara vjetra.
Prema trenutačnim prognozama takvo vrijeme trebalo bi se zadržati veći dio sljedećeg tjedna sve do petka kada će temperature ponovno početi rasti, pa bi nas sljedeći vikend ponovno mogao obradovati s pravim proljetnim temperaturama.