
Nakon proslave Dana državnosti u petak na Vunskom polju, sve Karlovčane i posjetitelje u subotu 31. svibnja 2025. godine na karlovačkoj Promenadi očekuje glazbeni nastup dua „Van ritma“ od 10 do 12 sati. Mladi će glazbenici donijeti posebnu atmosferu na omiljeno gradsko šetalište.
Produženi vikend i lijepo vrijeme idealni su za plovidbe Žitnom lađom u petak u 11 sati, u subotu u 11 i 17 sati te u nedjelju u 11 i 15 sati. U okviru aktivnosti Live Music Subotom, u 17 sati na Žitnoj lađi sve posjetitelje očekuje poseban doživljaj plovidbe rijekom Kupom uz glazbeni nastup dua Bura.

Produženi vikend prilika je i za obilazak čak osam zanimljivih izložbi koje su aktualne u gradu te za lokalni gastro doživljaj u karlovačkim restoranima i slastičarnicama.

Proljeće u Karlovcu u protekla je dva mjeseca objedinilo programe čak 18 subjekata javnog, privatnog i civilnog sektora grada koji su pripremili obilje raznovrsnog sadržaja za sve uzraste.