Prema najavi izvođača, u srijedu, 8. travnja 2026. godine započinju radovi na projektu rekonstrukcije vodoopskrbnog cjevovoda u dijelu naselja Jelaši.

Radovi će se izvoditi na dionici dugoj 500 metara, i to od kućnog broja 44 do 68, a obuhvaćeno područje označeno je u pratećoj dokumentaciji projekta.

Izvođač radova je tvrtka Niskogradnja d.o.o., dok ukupna vrijednost investicije iznosi 62.967,35 eura. Završetak svih radova planiran je u roku od 60 dana.

Za vrijeme izvođenja radova, u razdoblju od 7 do 15 sati tijekom radnih dana, navedena dionica bit će zatvorena za sav promet, osim za vozila stanara i hitnih službi. Nakon 15 sati prometovanje će, u pravilu, biti ponovno omogućeno.

Iz Vodovoda i kanalizacije d.o.o. mole građane za strpljenje i razumijevanje tijekom trajanja radova.