Na međunarodnoj veslačkoj Jumbo regati u Zagrebu Veslački klub Karlovac nastupio je s ukupno sedam klupskih posada i jednom kombiniranom posadom u suradnji s VK Iktus. Ostvareno je pet plasmana u A finala i osvojene su tri medalje – zlatna, srebrna i brončana.

Zlato je osvojio kadetski GIG četverac, ovaj put u sastavu Vid Miletić, David Karalić, Vedran Jagatić i Jakov Jarnjević uz kormilarku Maju Plavetić. U ovoj skupini nije bilo eliminacija te se veslalo u dvije grupe A finala. 

Srebro su osvojili Matej Mikašinović i Šimun Ivan Hajsan, koji su, nakon pobjede u eliminacijama, u finalu zauzeli drugo mjesto u konkurenciji 23 veslača., što je odličan rezultat.

Brončanu medalju osvojile su Loriana Završki i Mia Bačelić, druge u eliminacijama i treće ukupno u konkurenciji od 11 posada, također s vrlo dobrim rezultatom.

U kombiniranoj posadi s VK Iktus, kadetkinje Završki i Bačelić veslale su sa sestrama Lucijom i Petrom Čorak iz Veslačkog kluba Iktus iz Osijeka. Nakon dobrog starta, tehnički problem s veslom utjecao je na tempo pa su završile pete.

Ostali natjecatelji također su zabilježili vrlo solidan nastup:

-Vita Živčić i Maja Plavetić (juniorke B): 4. mjesto u A finalu u dvojcu na pariće, ukupno 4. od 12 posada,

-Dina Kolar i Nika Cindrić (juniorke B), kroz B finale u dvojcu na pariće  došle su na 7. mjesto od ukupno 12 posada, 

-Niko Kolar (kadet A): 10. mjesto u samcu ukupno (B finale) u konkurenciji od 28 veslača,

-Jakov David Vuković (junior B): 9. mjesto (B finale) u samcu u konkurenciji od ukupno 26 veslača.