
Karlovački ronioci okupljeni u Klubu za podvodne aktivnosti Karlovac i ovog su Božića odradili svoj tradiconalni Božićni uron u rijeku Koranu i to na Foginovom kupalištu. Zaronili su u hladnu Koranu u jubilarnom 20. Božićnom uronu Kluba za podvodne aktivnosti.
Ronicima Kluba za podvodne aktivnosti Karlovac i ove su se godine priključili kolege iz dugoreškog Vodomara. Desetak ronioca hrabro je skočilo u Koranu čija je temperatura oko tri stupnja. Uron u hladnu rijeku potpuno je drugačiji od uron tijekom ljeta. No, roniocima je upravo ovakvo ronjenje poseban gušt.
No, Božićni je uron ujedno i rezime godine na izmaku, ali i prilika za popričati o planovima u sljedećoj godini. U Novoj godini ronioce prvo očekuje druženje u Novom Mestu na rijeci Krki. To je samo početak nove sezone u kojoj će biti čitav niz akcija, od onih koje se tiču čišćenja rijeka, pa do ronjenja iz gušta, kakav je bio i božićni uron.