DOBERMANU 44. MALONOGOMETNI TURNIR

KARLOVAC – Caffe bar “Doberman” pobjednik je 44. tradicionalnog malonogometnog turnira. Zagrebačka ekipa pobjedila je u finalu momčad “Tin” iz Zadra sa 3:2 u utakmici koju su od samog starta većim djelom imali pod kontrolom. Na kraju prvog poluvremena na semaforu je bilo 3:1, a Zadrani su publici priuštili zrno neizvjesnosti dvije i pol minute prije kraja kada su smanjili na 3:2. Do kraja utakmice sjajni golman “Dobermana” Malogorski u dva navrata intervencijama spašava svoja vrata i osigurava slavlje za Zagrepčane. Oba finalista u polufinalima su svladali protivnike tek nakon lutrije deveteraca. “Tin” je izbacio “Li-La” sa 4:2 , dok je “Doberman” sa 5:4 bio bolji od “Promotion Playa”. Nagrada za najboljeg igrača pripala je Marcelu Ladanu iz pobjedničke ekipe “Dobermana”, koja je imala i najboljeg golmana turnira Gorana Malogorskog. Najbolji strijelac bio je Dinko Kovač i momčadi Caffe bara “Li-La” koja je u utakmici za treće mjesto pobjedila “Promotion play” sa 3:2. Momčadi Caffe bara “Kod Ciglara” za fair play dodjeljen je  trofej “Miško Stilinović”.