Nogometne vijesti: Pauci mirno spavali, Poljak sustigao Radonjića

 
– derbi veterana bez pogotka
– Poljak sustigao Radonjića
– Matijević i dalje na 34
 
Jučer je završeno 17. kolo lige veterana NSKŽ. Derbi kola između dvije vodeće ekipe završio je najnepopularnijim rezultatom 0:0. Rezultati utakmica su sljedeći:
Ogulin : OGULIN – DOBRA /N. 3 : 0 (2:0)
Belavići : VOŠK – JOSIPDOL 2 : 2 (1:0)
Vojnić : VOJNIĆ ‘95 – SLUNJ 0 : 4 (0:1)
Stadion BČČ : KIM-veterani – DUGA RESA 0 : 0 (0:0)
Cetingrad : CETINGRAD – MOSTANJE ALL 5 : 1 (1:1)
Ozalj : ZRINSKI-OZALJ – DOBRA /S.P. 4 : 1 (0:1)
 
Tablica Lige veterana sezona 2012/2013 nakon 17. kola
1.DUGA RESA 17 14 3 0 51:11 (+40) 45
2. KIM – veterani 17 12 3 2 40:14 (+26) 39
3. ZRINSKI-OZALJ 17 10 4 3 33:19 (+14) 34
4. CETINGRAD 17 8 4 5 37:23 (+14) 28
5. SLUNJ 16 7 5 4 28:21 (+7) 26
6. DOBRA / SP  17 8 1 8 24:34 (-10) 25
7. OGULIN 17 7 2 8 31:34 (-3) 23
8. MOSTANJE ALL 17  5 3 9 32:32 (0) 18
9. VOJNIĆ ’95   (-2) 17 5 1 11 27:32 (-1) 14
10. VOŠK 17 4 1 12 22:52 (-30) 13
11. JOSIPDOL  (-2) 17 3 4 10 20:42 (-22) 11
12. DOBRA / N 16 2 1 13 17:48 (-31) 7
 Sloboda paucima! U derbiju kola mreže su mirovale i paučina se nije skidala. (foto: NSKŽ)

Vodeći strijelci 1. ŽNL nakon 21. kola

27 – Radonjić (Zrinski Ozalj), Poljak (Ogulin)
18 – Mišić (Karlovac 1919), Nikolić (Zrinski Ozalj)
16 – Franović (Vatrogasac)
14 – Hudorović (Karlovac 1919)
12 – Štajcer i Gregorac (Vrlovka)
11 – Tkalac (Croatia ’78), Planinac (Mladost R), J. Grubešić (Ilovac)
10 – Trbušić (Karlovac 1919), Pušić (Duga Resa 1929), Pršlja (Korana)
9 – Benković (Duga Resa 1929), D. Turkalj (Slunj), Veselić (Ilovac)
8 – Puškarić (Ogulin), Verić (Dobra SP)
Vodeći strijelci 2. ŽNL nakon 19. kola
34 – D. Matijević (Vojnić ’95)
15 – Mates (Kupa)
14 – Novković (Petrova gora)
12 – I. Bedeniković (Kupa)
10 – Šimulija (Petrova gora), Škarjak (Dobra N), Kolić (Mladost ZO), M. Matijašić (Frankopan), Tuškan (Mrežnica)
9 – Katić (Cetingrad), Gagula (Frankopan), Ivanišević, Bertović i Salopek (Oštarije), Šabić (Vojnić ’95), Frketić (Kupa), Vukić (Šišljavić)
8 – Brazdičić (Mrežnica), Tomašević (Krnjak)
7 – Mi. Lukić (Šišljavić), T. Golek (Cetingrad), Kezić (Krnjak), Grčić (Dobra N)
6 – Lovrić i Šebalj (Mrežnica), Salopek i D. Stipetić (Mladost ZO), Gudlek (Dobra N), Mrkić (Petrova gora)