rsk

• May 26, 2013
  • Admin
  • 0

MAKARSKA – Igračice Rukometne škole “Karlovac” rođene 2000. godine poražene su u četvrtfinalu državnokg prvenstava koje se ovih dana održavalo u Makarskoj. Pobijedile su ih braniteljice naslova rukometašice “Ivanića” rezultatom 19:14 (6:6).  Karlovčanke su potom u razigravanju za konačnu poziciju izgubile i od riječkog Zameta sa 20:16. Za kraj ostala im je samo popodnevna borba za sedmo mjesto u kojoj su poražene od momčadi “Rudara” rezultatom 14:8. Treba istaknuti da je naslov prvaka ponovno otišao u Ivanić Grad , a finale je igrala i varaždinska “Koka”, prvoplasirana ekipa A skupine u kojoj je nastupila i karlovačka momčad. Rukometnu školu s 26 postignutih golova predvodila je Petra Medved. Sve utakmice RŠK na državnom prvenstvu:
Skupina A
Karlovac – Hoteli Makarska    22:15 (11:6)
Koka – Karlovac                     15:10 (7:5)
Karlovac – Sesvete                14:10 (6:2)
1/4 finala
Ivanić – Karlovac                  19:14 (6:6)
za plasman
Karlovac – Zamet                16:29 (6:11)
za 7. mjesto
Karlovac – Rudar                  8:14 (4:8)
PRELOG – Selekcija dječaka RŠK rođena 2000. godine na državnom prvenstvu u Prelogu osvojila je drugo mjesto. U finalu su poraženi od riječkog “Zameta” s 16:8. Do velikog finala igrači trenera Danijela Grbačića došli su nakon uvjerljivih nastupa u grupi i borbenog polufinala. Kvalitetu momčadi potvrđuje ulazak pivota Antonia LJubića i desnog krila Ivana Cvitanvića u najbolju sedmoraku kao i proglašenje Mihaela Janjanina najboljim obrambenim igračem. Put RŠK do finala: