Nogometne vijesti: Poljak ponovno ispred Radonjića

U derbiju 20. kola Lige veterana NSKŽ momčad Zrinskog iz Ozlja pobijedila je KIM s 3:1 te ga prestigla na ljestvici i sada drži drugo mjesto. Vodeći sastav “Duga Rese” novim slavljen na domaćem terenu osigurao je naslov prvaka. U četvrtak 6. lipnja odigrat će se dvije zaostale utakmice.

Rezultati utakmica 20. kola:

Novigrad : DOBRA / N.  – CETINGRAD 3 : 0 čl. 56 PNN (nedolazak gosta)
Mali Erjavec : ZRINSKI-OZALJ  – KIM-veterani  3 : 1  (1:1)
Sveti Petar : DOBRA / S.P.  – VOJNIĆ ‘95  0 : 0  (0:0)
Mostanje : MOSTANJE ALL – VOŠK 6 : 2  (2:2)
Duga Resa : DUGA RESA – OGULIN 3 : 0  (2:0)
… Slunj : SLUNJ – JOSIPDOL 0 : 0  (0:0)

Registracija  utakmice 19. kola:
Josipdol : JOSIPDOL – DOBRA / N.  3 : 0  čl. 58 PNN

T A B L I C A  nakon 20. kola

1. DUGA RESA 20 16 4 0 58:12  52
2. ZRINSKI-OZALJ 20 13 4 3 44:23 43
3. KIM – veterani  19 13 3 3 45:18 42
4. SLUNJ 19 9 6 4 37:23 33
5. DOBRA / SP  19 9 2 8 27:36 29
6. CETINGRAD 20 8 4 8 41:35 28
7. OGULIN 20 8 2 10 39:46 26
8. MOSTANJE ALL 20  7 3 10 41:37 24
9. VOJNIĆ ’95   (-2) 20 5 3 12 29:35 16
10. JOSIPDOL  (-2) 20 4 5 11 26:48 15
11. VOŠK 20 4 1 15 24:64 13
12. DOBRA / N  (-2) 19 3 1 15 20:51 8

Zaostala utakmica 10. kolo: četvrtak 06.06.2013. u 18,15 sati
Novigrad: DOBRA / N  – SLUNJ

Zaostala utakmica 19. kolo: četvrtak 06.06.2013. u 18,15 sati
Stadion BČČ : KIM-veterani  – DOBRA / S.P.

Mrtvu trku za najboljeg strijelca lige i dalje vode Poljak iz “Ogulina” i Radonjić iz ozaljskog “Zrinskog”. U 24. kolu 1.ŽNL  prednost od jednog gola stekao je Poljak i sada ih ima 32.

Strijelci 1. ŽNL
32 – Poljak (Ogulin)
31 – Radonjić (Zrinski Ozalj)
21 – Mišić (Karlovac 1919)
20 – Nikolić (Zrinski Ozalj)
18 – Franović (Vatrogasac), Hudorović (Karlovac 1919)
15 – Štajcer (Vrlovka)
14 – Tkalac (Croatia ’78)

 Na čelu drugoligaške liste strijelaca suvereno vlada Matijević iz “Vojnića 95´”. S nova dva gola u utakmici protiv Šišljavića (6:1) sada je na brojci od 36 !

 Strijelci 2. ŽNL
36 – D. Matijević (Vojnić ’95)
17 – Novković (Petrova gora)
15 – Mates (Kupa)
13 – Škarjak (Dobra N)
12 – I. Bedeniković (Kupa), Tuškan (Mrežnica)
11 – Šimulija (Petrova gora)