Nema gola ni nakon 270 minuta !

ZAGREB – Novi poraz nogometaša Karlovca. U trećem kolu 3. HNL Središte “plavo-bijeli” su kapitulirali na gostovanju kod ekipe HAŠK-a u Donjim Sveticama. Obrana gostiju izdahnula je tek u 67. minuti kad prima gol za 1:0. Do tada se nekako držala. Drugi gol za domaće pao je u sudačkoj nadoknadi. U tri odigrana kola “Karlovac” je upisao tri čista poraza. Iako ih je primio šest, najviše boli činjenica da nakon 270 trećeligaških minuta još nije dao niti jedan gol. Najavljena skupština kluba još nije održana. Što se čeka niti ne zna. Iduće kolo dolazi već u srijedu u 17 sati. Na stadion “Branko Čavlović – Čavlek” dolaze maksimirski zeleni ( NK Maksimir ).

Za “Karlovac 1919” nastupili su: Turkalj, Horovski, Štefanac (od 82. Peretin), Magdić, Stanković, Mišić, Kovačina (od 59. Mašinović), Gazilj, Hudorović, Brkić (od 71. Mravunac) i Capan.