NOGOMETNE VIJESTI: Prvi poraz Mrežnice, Ogulin vratio jedinicu, pionir Cindrić na 40 golova !

1. ŽNL

S obzirom na to da je “Ilovac” u ovom kolu bio slobodan, nakon uvjerljivog nastupa u Draganiću, na vrh ljestvice vratio se “Ogulin” koji sada ima 24 boda. Isti broj bodova ima i “Duga Resa 1929” koja je doma nadjačala “Vatrogasac”. “Zrinski Ozalj” poskliznu se u Vojniću.

11. kolo : 

„DUGA RESA 1929“ – „VATROGASAC“ 2 : 0
„DOBRA“ SP – „SLUNJ“ 1 : 0
„VRLOVKA“ – „MOSTANJE ALL“ 2 : 3
„KORANA“ – „CROATIA ’78“ 3 : 1
„DRAGANIĆ“ – „OGULIN“ 0 : 5
„VOJNIĆ 95“ – „ZRINSKI OZALJ“ 2 : 2
„ILOVAC“ – slobodan

1. „OGULIN“ 10 8 0 2 33 : 11 24
2. „DUGA RESA 1929“ 11 7 3 1 22 : 12 24
3. „ILOVAC“ 10 7 1 2 29 : 11 22
4. „ZRINSKI OZALJ“ 11 5 4 2 21 : 11 19
5. „SLUNJ“ 10 5 1 4 16 : 13 16
6. „DOBRA“ SP 10 4 3 3 18 : 15 15
7. „KORANA“ 10 4 2 4 13 : 18 14
8. „DRAGANIĆ“ 10 4 2 4 9 : 14 14
9. „VATROGASAC“ 10 4 0 6 17 : 20 12
10. „MOSTANJE ALL“ 10 3 1 6 11 : 17 10
11. „VOJNIĆ ’95“ 10 2 2 6 12 : 24 8
12. „CROATIA ’78“ 10 2 0 8 11 : 30 6
13. „VRLOVKA“ 10 1 1 8 15 : 31 4

2. ŽNL

Nogometaši Josipdola stigli su do druge pobjede u sezoni.U Cetingradu svoj prvi poraz doživjela je do jučer vodeća momčad lige “Mrežnica” iz Zvečaja. Vrh je preuzela Dobra iz Novigrada nakon domaćeg slavlja nad ekipom Mladosti Zagorje Ogulinsko.
12 kolo: 

„JOSIPDOL“ – „KUPA“ 2 : 1
„DOBRA“ N – „MLADOST“ ZO 3 : 0
„KRNJAK“ – „MLADOST“ R 5 : 1
„FRANKOPAN“ – „OŠTARIJE“ 3 : 2
„CETINGRAD“ – „MREŽNICA“ 2 : 1
„PETROVA GORA“ – slobodna

1. „DOBRA“ N 9 7 2 0 26 : 4 23
2. „MREŽNICA“ 10 6 3 1 23 : 11 21
3. „PETROVA GORA“ 9 5 0 4 22 : 21 15
4. „FRANKOPAN“ 9 4 1 4 17 : 13 13
5. „MLADOST“ R 9 4 1 4 22 : 20 13
6. „MLADOST“ ZO 9 4 1 4 16 : 15 13
7. „CETINGRAD“ 9 4 0 5 19 : 23 12
8. „KUPA“ 9 3 1 5 23 : 24 10
9. „OŠTARIJE“ 9 2 3 4 16 : 21 9
10. „JOSIPDOL“ 9 2 2 5 11 : 23 8
11. „KRNJAK“ (-1) 9 2 0 7 20 : 40 5

ŽUPANIJSKE NOGOMETNE KANONE

Strijelci 1. ŽNL – seniori
13 – M. Poljak (Ogulin)
10 – Kovačić (Ilovac)
7 – Prebežić (Dobra SP), Grčić (Duga Resa 1929), Štajcer (Zrinski Ozalj)
6 – Matijević (Vojnić ’95), Dr. Aščić (Mostanje ALL)
5 – V. Pušić i Benković (Duga Resa 1929), Franović (Vatrogasac), Turković (Korana)

Strijelci 2. ŽNL – seniori
11 – Brazdičić (Mrežnica)
10 – Novković (Petrova gora)
9 – Milinković (Dobra N)
8 – Gagula (Frankopan)
6 – Cazin (Oštarije), Tomašević (Krnjak)
5 – Kralj (Mladost R)

Strijelci 1. ŽNL – juniori
12 – Islami (Zrinski Ozalj), Matovina (Ogulin)
11 – Brgles (Slunj)
8 – Ceranić (Dobra SP), Luketić (Ogulin)
7 – Golovrški (Zrinski Ozalj), Matanović (Zrinski Ozalj), L. Jurčić (Slunj), Žagar (Ogulin)

Strijelci 2. ŽNL – juniori
18 – E. Dervišević (Cetingrad)
11 – Studen (Vatrogasac)
9 – S. Dervišević (Cetingrad)
8 – Dr. Medić (Cetingrad), I. Matovina (Plaški)
7 – Bakić (Petrova gora), Rožić (Kupa)
6 – Drašković (Mladost ZO), T. Stojković (Mrežnica)

Strijelci Kvalitetna ŽNL – pioniri
15 – Uđbinac (Ilovac)
11 – Kralj (Ilovac)
9 – Maljković (Mostanje ALL)
7 – M. Jurković (Mostanje ALL)

Strijelci 1. ŽNL – pioniri
18 – L. Sušanj (Dobra SP)
16 – Bakarić (Zrinski Ozalj)
12 – Lukežić (Zrinski Ozalj)
10 – D. Cindrić i D. Salopek (Dobra SP)

Strijelci 2. ŽNL – pioniri
40 – Cindrić (Oštarije)
25 – Šeketa (VOŠK)
22 – Miksera (Kupa)
10 – Ljevar (Krnjak)

Strijelci Kvalitetna ŽNL – mlađi pioniri
20 – Kaurin (Eugen Kvaternik)
13 – Ribar (Karlovac 1919 2)
8 – Velić (Ogulin)
7 – Tarbuk (Karlovac 1919 2)
6 – Salopek (Ogulin)

Strijelci 1. ŽNL – mlađi pioniri
22 – Hajko (Zrinski Ozalj)
17 – Grginčić (Korana)
14 – Raužan (Korana), Šesto (Zrinski Ozalj)
12 – Fundurulić (Mladost R)
11 – Čečura (Korana), Špišić (Mladost R)

Strijelci 1. ŽNL – limači
21 – J. Rendulić (Slunj)
20 – Barišić i Polović (Duga Resa 1929 1)
15 – Korač (Karlovac 1919 1)
13 – Dujmović (Karlovac 1919 1)

Strijelci 2. ŽNL – limači
12 – K. Volarić (Vatrogasac)
11 – Buturajac (Karlovac 1919 2)
9 – Posavec (Mostanje ALL)