web karijera 1160*120
web struka 1160*120

Pobjeda Karlovca nad Dubravom!

KARLOVAC – Rukometaši Karlovca ostvarili su drugu pobjedu u Ligi za prvaka. Samo dva dana nakon poraza od Zagreba igrali su protiv Dubrave i pobijedili s 28:24 (11:10). Čudna utakmica, barem u prvom dijelu. Do 20. minute palo je tek 5 golova, i to četiri u domaćoj mreži, kada Karlovčani razbijaju nervozu i počinju propisno zabijati. Do kraja prvog dijela preokreću rezultat i na odmor se ide s minimalnom prednošću Karlovca. Izjednačena borba trajala je sve do 52. minute kad domaći rade seriju od 4 pogotka i time praktički  rješavaju utakmicu. Borna Hadrović sa 6 pogodaka bio je najefikasniji Karlovčanin, Domagoj Smojver dodao je 5, a Perajica i Obranović po 4. Karlovac s ovom pobjedom ima 5 bodova i dijeli 4. mjesto s Varaždinom, ali ima i utakmicu više. Do sljedeće utakmice imaju nešto manje od tjedan dana, 21. svibnja igraju u gostima kod Poreča. Zadnji susret ove dvije momčadi odigrali su prije tri tjedna, kad je Karlovac slavio s 27:23.