
KARLOVAC – Hokejaši Inline hokej kluba Karlovac odigrali su prošli vikend na terenu SC Kuna pet utakmica u dvije kategorije.
Seniorska momčad kluba, koja je pomlađena, nastavila je s promjenjivim igrama ove godine te doživjela težak poraz rezultatom 20:4 od momčadi Kuna iz Zagreba. Strijelci za Karlovac su bili Ratkaj s tri gola te Brckan. Karlovčani se nalaze na četvrtom mjestu u A skupini, iza Kuna, Metalurga te Pitona iz Zagreba.
Jučer su nastupili mlađi članovi kluba na turniru Trakice 2015. Turnir je koncipiran tako da svaku momčad sačinjavaju po jedna četvorka U11, U14 i U19 zajedno s golmanima. Svaka kategorija bi igrala minutu i pol nakon koje bi došlo do prekida i izmjene kategorija. U ovakvom sistemu Karlovčani su se odlično snalazili te osvojili drugo mjesto s dva poraza od Munje te dvije pobjede protiv Kune.