Uspješan vikend za članove “Banije Pandas”

Natjecatelji taekwondo kluba „Banija Pandas“ u Vrbovcu su nastupili na tradicionalnom međunarodnom M-2 turniru. Na ovom turniru koji neslužbeno označava početak taekwondo sezone u Hrvatskoj nastupilo je oko 500 natjecatelja iz 66 klubova i sedam zemalja.

Članovi Banije Pandas osvojili su četiri zlatne, dvije srebrne i tri brončane medalje. U ekipnom plasmanu kod mlađih kadeta Pande su zauzele 1.mjesto, u konkurenciji seniorki osvojili su ekipno drugo mjesto, a treće mjesto zauzeli su ekipno kod mlađih kadeta i kadetkinja.

U ukupnom ekipnom poretku svih selekcija „Pandas team“ zauzeo je 6. mjesto, te je bio najbolje plasirani od svih klubova iz Karlovačke županije. Adriano Qeta zauzeo 2. mjesto u poretku najboljih mlađih kadeta, a Lucio Matuzić 3.mjesto u istom poretku. Mateja Kunović zauzela je ukupno 2.mjesto u poretku najboljih seniorki te osvojila novčanu nagradu.

Slijedeći nastup je u Kninu gdje će nastupiti kadetski i juniorski tim.
Borci iz „Banije Pandasa“ nastupili su u svim dobnim uzrastima.