Kristina Čerina ulazi u juniorsku TKD reprezentaciju

Članovi taekwondo kluba „BANIJA PANDAS“ nastupili su u dvorani Sutinska vrela u Zagrebu na tradicionalnom i kriterijskom turniru za juniorsku reprezentaciju “Susedgrad Sokol pokal”. Na turniru je nastupilo oko 800 natjecatelja iz više od 65 klubova iz Hrvatske i susjednih zemalja.

Taekwondo klub „BANIJA PANDAS“ nastupio je sa 9 natjecatelja u uzrastima mlađih kadeta, kadeta, kadetkinja i juniorki, te osvojio 7 odličja od kojih 3 zlata, 2 srebra i 2 bronce.

Kristina Čerina osvojila je 1. mjesto u kategoriji juniorki -68kg, te se kvalificirala za juniorsku reprezentaciju i Europsko prvenstvo na Cipru. U ukupnom ekipnom poretku mlađih kadeta osvojeno je drugo mjesto, a najbolji mlađi kadet bio je Adriano Qeta.