Ivan Raguž zlatni u bacanju vortexa

233

Mladi atletičari i atletičarke AK KA-TIMa nastupili su u Čakovcu na natjecanjima 5. kola Hrvatske atletske lige Sjever (HALS), koja okuplja klubove iz Zagreba te središnje i sjeverne Hrvatske.

Najbolji plasman ostvario je najmlađi klupski predstavnik Ivan Raguž, koji je osvojio izvrsno treće mjesto u ukupnom poretku bacanja vortexa u konkurenciji limača, a među dječacima 2008. godišta bio je uvjerljivo najbolji. Ivan je hitnuo vortex do osobnog rekorda od 41,18 metara, čime je za 7 metara nadmašio drugoplasiranog limača iz svojeg godišta!

Vrlo dobar četvrti bio je stariji kadet Lovro Kasunić, koji je utrku na 600 metara istrčao za vrijednih 1:34,87 minuta. Plasmane među prvih deset natjecatelja u disciplinama ostvarili su još mlađa kadetkinja Katja Joha, 8. mjestom u utrci na 600 metara, mlađi kadet Noa Majetić 8. mjestom u skoku u dalj i 9. mjestom u sprintu na 100 metara te starija kadetkinja Maja Luketić 10. mjestom u utrci na 200 metara.