Proteklog vikenda Karate klub Karlovac 1969 nastupio je na međunarodnom turniru u Daruvaru. Klub domaćin ujedno je slavio i 40 godina postojanja pa su se rezultati mladih boraca odlično uklopili u slavljeničku atmosferu.. U konkurenciji 570 natjecatelja iz četiri države Karlovčani su ostvarili vrhunski rezultat ukupno osvojivši 12 medalja i u ukupnom poretku borbi zauzeli visoko četvrto mjesto u konkurenciji 47 klubova.

Rezultati:

Zlata: Lucija Šegavić – učenice -44 kg, Tomislav Čordašev – ml. učenici -26 kg, Gašpar Pogelšek – učenici -46 kg i Petra Stojković – juniorke -59 kg

Srebro: Mateo Briški – ml. učenici +36 kg

Bronce: Nina Malobabić – ml. učenice -28 kg, Ivan Farkaš – ml.učenici -26 kg, Jan Canjar – ml. učenici -30 kg, Ivano Butina – učenici -38 kg, Andro Despot – učenici +46 kg, Tin Moškun – kadeti -70 kg i Aleksandar Malobabić – kadeti +70 kg.

Nakon turnira treneri su svoje male sportaše nagradili kupanjem u obližnjim toplicama.