Juniorke TKD Banija Pandas ekipno prve, kadeti ekipno drugi na Pantera Openu

252

U Jastrebarskom je održan kriterijski turnir za nacionalnu rang listu pod nazivom Pantera Open. Na turniru je nastupio 121 sportaš iz 24 kluba. Ovo je bio vrlo uspješan vikend za članove Taekwondo kluba Banija Pandas s osvojene tri zlatne i dvije brončane medalje.

Najuspješnijom juniorkom turnira proglašena je Lucija Hrebac do 55kg (14:13), koja je u vrlo neizvjesnoj finalnoj borbi osvojila prvo mjesto. Uz nju zlatne medalje osvojili su i juniorka GabrijelaFehervari do 49kg (4:1), koja je nastupila u većoj težinskoj kategoriji do 49 kg te aktualni prvak Hrvatske Petar Fičko do 45kg (32:5, 22:0, 24:3), koji je s tri pobjede osvojio prvo mjesto. Brončane medalje osvojili su kadet Lucio Matuzić do 41kg (13:25) i mlađa kadetkinja Nikolina Hrebac do 36kg (8:17). U ekipnom plasmanu juniorke kluba ekipno su osvojile prvo mjesto, dok su kadeti osvojili drugo mjesto.