Taekwondo klub Prana ukupni pobjednik Taekwondo prvenstva Karlovačke županije 2019.

204
U subotu, 14. prosinca, u dvorani OŠ Grabrik održano je taekwondo prvenstvo Karlovačke županije 2019. Nastupilo je 116 natjecatelja iz šest klubova. Prana je u ukupnom poretku zauzela prvo mjesto.
U borbama su zlato osvojili Tena Naglić, Sandro Tuškan, Leona Grubiša, Andrej Tuškan, Lara Tuškan,  Klara Bošnjak,  Ivan Batarilović,  Gabrijel Čorak,  Toni Spudić,  Karlo Bošnjak. Srebrne medalje osvojili su  Gabrijela Fehervari, Nikola Brnardić,  Aleksandra Macut,  Oscar Kovačić,  Nina Šket,  Tara Rožić,  Valerija Pavlačić,  Duje Matulić,  Mihael Trnokop i  Ennio Planinac. Broncama su se okitili Jakov Žilić i Saša Štahan.
U kategoriji limača B zlato je osvojio Ivan Tomiči , Šimun Bažant  osvojio je srebro, dok je Karlo Komadina Vukšić osvojio broncu.
U kategoriji limača A zlata su osvojili Nika Petrić, Patrik Čolić, Matko Mlinarić i Marko Mejaški. Srebro su osvojili Lucas Živković  Eol Ferić, Aleks Dakić i Tara Cvitak. Bronce su osvojili Dunja Mirilović Petrović i Dora Belavić te Dominik Gledić i Sven Kušić.
U kicku zlato su osovjili Dominik Gledić, Dora Belavić i Dunja Mirilović. Srebro Mia Gledić, Jelena Šuica, Marko Mejaški, Aleks Dakić, a broncu Mihael Pavlović, Juraj Stepan, Sven Kušić, Lucas Živković, Lana Blažan, Larisa Babić, Lucija Karan.