Banija Pandas u Karlovac se vratila sa srebrnom medaljom

144

U Ljubljani je održan G-1 turnir „Slovenia Open” na kojem je nastupilo 752 natjecatelja iz 83 tima. Taekwondo klub Banija Pandas nastupio je s dva natjecatelja a najuspješniji bio je kadet Lucio Matuzić -45kg, koji je osvojio srebrnu medalju s tri pobjede.

U prvom kolu pobijedio je Srpskog predstavnika 27:21, u četvrtfinalu pobijedio je Slovenca 18:9, Njemačkog predstavnika u polufinalu svladao je 26:19, te u finalu izgubio je 26:15 od odličnog Njemačkog predstavnika. Junior Petar Fičko -45kg izgubio je u borbi za medalju od Francuza 10:12, u prvom kolu pobijedio je Predstavnika Njemačke 13:9.

Sljedećeg vikenda u Splitu održat će se prvi kriterijski kadetski turnir za EP na kojem će nastupiti Lucio Matuzić.