U Zagrebu je u nedjelju, 23. veljače , održan  3. Para taekwondo prvenstvo Hrvatske, koje je ujedno i kriterijsko  natjecanje Hrvatskog parataekwondo saveza te kategorizacijsko natjecanje Hrvatskog paraolimpijskog odbora za ostvarenje bodovne norme za nastup na Europskom prvenstvu u Poreču.

Za karlovačku Pranu je nastupilo osam članova te je osvojeno pet odličja. Zlato je osvojio Mihael Močilac u kategoriji P-32 (2 natjecatelja), te srebro u kategoriji P-34( 4 natjecatelja). Mihaelu je također uručeno posebno priznanje od Hrvatskog Para taekwondo saveza za izuzetne rezultate u prošloj godini.

Brončana odličja su osvojile Željka Tomaš i Josipa Popovački u kategoriji P-20 F 15-30.  Para natjecatelji su se po prvi puta natjecali u izvođenju formi u paru i timu, te su Veronika Biber, Željka Tomaš i Josipa Popovački osvojili 3. mjesto u kategoriji Team P-20 ( 3 tima), dok su Marko Skender i Željka Tomaš zauzeli 5. mjesto u kategoriji Par P-20 pair.