Judo klub Duga Resa osvojio šest medalja na judo turniru u Labinu

114

U nedjelju, 23. veljače, održan je judo turniru “Labinska Republika 2020. u Labinu” nastupilo je više od 400 natjecatelja iz Hrvatske, Slovenije, Bosne i Hercegovine te iz Slovačke. Judo klub Duga Resa predstavljalo je šest boraca. Svi oni bili su uspješni.

Najbolji rezultat postigla je Maja Polović, koja se natjecala u kategoriji do 40 kg. Ona je osvojila prvo mjesto te se u Karlovac vratila sa zlatom oko vrata. Tea Šutej u kategoriji do 28 kg osvojila je 2. mjesto. Toni Bujan u kategoriji do 34 kg također je osvojio je 2. mjesto. Leon Šutej u kategoriji do 34 kg vratio se u Karlovac sa srebrnom medaljom. Jure Papa u kategoriji do  55 kg osvojio je 2. mjesto. Manuela Polović u kategoriji do 30 kg osvojila je 3. mjesto.