KABA

Veslački klub Korana sezonu zaključio tradicionalnom jesenskom klupskom regatom

Veslački klub Korana ovogodišnju veslačku sezonu na vodi zaključio je tradicionalnom jesenskom klupskom regatom koja je održana u subotu 23. listopada na rijeci Kupi kod Veslačkog doma na Dubovcu. Održano je sedam utrka u kategorijama kadeta i juniora te u disciplinama skif, dvojac na pariće i četverac GIG. Veslalo se 500 metara tako da su se utrke veslačica i veslača mogle pratiti od starta pa sve do cilja. Nastupili su regatni veslači i polaznici Škole veslanja.

– Bila je to prilika svima, a naročito polaznicima naše Škole veslanja da pokažu što su naučili tijekom ovogodišnje veslačke sezone. Zadovoljni smo prikazanim i mislim da veslanje u našem klubu i u Karlovcu ima lijepu budućnost – naglasio je Dario Šabić, licencirani trener Korane. 

Medalje su veslačicama i veslačima u klupskom hangaru gdje je održana dodjela uručili dopredsjednik Korane Boris Vrbanac i član Upravnog odbora Nenad Sužnjević, a sami sudionici i nazočni roditelji napravili su pritom odličnu atmosferu pozdravljajući svakog nagrađenog gromoglasnim pljeskom.

Rezultati:

Skif kadeti A (1. skupina): 1. Josip Jakšić 2. Jan Latković 3. Roman Romčević

Skif kadeti A (2. skupina): 1. Šime Ramnjak 2. Noa Ružić

Skif juniori B (1. skupina): 1. Igor Šušnjar 2. Mauro Bauer

Skif juniori B (2. skupina): 1. Franko Seljan 2. Ruben Selimović

Skif kadetkinje A / juniorke B (kombinacija): 1. Ema Hodak 2. Lara Mandić

Četverac GIG kadeti A (1. skupina):

1. Leon Opačić, David Mikašinović, Noa Kralj, Vinko Božić, korm. Mateo Ramovš

2. Niko Dropulić, Iva Mihić, Ena Prpić, Ema Vuković, korm. Bruno Malinar

Četverac GIG kadeti A (2. skupina):

1. Leonardo Starešinčić, Leo Čujić Oštarčević, Bruno Malinar, Mateo Ramovš, korm. Josip Jakšić

2. Karlo Matan, Niko Dropulić, Luka Dotlić, Matija Car, korm. Mauro Bauer