KABA

Vojnić 95′ osvojio vrijedan bod u Zagrebu, a Karlovac 1919 podijelio bodove u Petrinji

Vojnić ’95 prekinuo je gubitnički niz i danas protiv Zagreba u gostima odigrao 0:0. Trener Seferagić utakmicu je započeo sa sljedećih 11 igrača: 1 Manjerović Christian (V), 2 Kalem Franjo, 6 Omeragić Elvir, 7 Tutić Igor, 9 Horvatin Petar, 10 Brkić Mirko, 13 Prpić Roko, 14 Ljevar Marko, 17 Keranović Ervin, 18 Valentić Marijo (C) i 20 Stanić Kristijan. Na klupi za pričuve bili su 3 Jelić Jozo koji je u igru ušao u 75. minuti susreta umjesto Tutića Igora, 4 Bijelić Željko, 11 Jurić Kristijan koji je ušao u 66. minuti umjesto Keranovića te Lučić Nino koji je odigrao posljednjih 10 minuta utakmice, a ušao je umjesto Horvatina. U 7. kolu Vojnićani će ugostiti momčad NK Rudar (DZ).

“Plavo – bijeli” u Petrinji su podijelili bodove s NK Mladost odigravši 1:1. Treneru Pamiću na raspolaganju je bilo 17-ero igrača, a utakmicu su započeli. 12 Šteko Luka (V), 2 Ribar Ivor, 5 Zavalić Tin, 6 Stepinac Gabrijel, 8 Paracki Goran, 9 Trešnjić Elvis, 13 Medynskyy Ihor, 15 Pausić Borna (C), 17 Matiazh Ivan, 20 Pamić Zvonko i 29 Bunoza Goran. Iako je Pamić Zvonko postigao prvi pogodak, u 63. minuti susreta Marović Ivan poravnao je rezultat koji je ostao nepromijenjen sve do isteka posljednje minute utakmice. U 55. minuti umjesto Stepinca Gabrijela ušao je 21 Srpak Filip, u 74. minuti 11 Kristaj Noz umjesto Trešnjića Elvisa, a u 85. minuti 10 Budimir Josip umjesto Pamića Zvonka. Kao pričuve, na klupi su još bili 1 Dalipagić Faruk (V), 3 Miščin Ivan i 18 Stepinac Rafael. U idućem kolu koje je već u srijedu, Karlovčani na domaćem terenu dočekuju HAŠK.