KABA

Vatrogasac deklasirao Slunj s čak 7:1, a favoriti u 2. ŽNL izgubili

U 1. ŽNL odigrano je 7. kolo. Draganić je ugostio Koranu koja je upisala pobjedu rezultatom 2:4. Mladost Rečica pokazala se kao ravnopravan suparnik u susretu s Croatiom ’78. Rezultatom 3:3 podijeli su bodove u Rečici. Ogulin je gostovao kod NK Zrinski Ozalj i također podijelio bodove rezultatom 1:1. Čak 4 realizirana kaznena udarca upisana su u susretu Barilovića i Ilovca u prvih 45 minuta. Na poluvrijeme su igrači otišli s rezultatom 2:2, a u konačnici je Ilovac slavio rezultatom 3:5. Vatrogasac je s visokih 7:1 pobijedio Slunjane i upisao značajnu domaću pobjedu te se vratio na 2. mjesto na tablici.

U 2. ŽNL igralo se 6. kolo no dva susreta bila su odgođena zbog vodom natopljenih terena: Šišljavić – Frankopan i Dobra (Novigrad) – Tuškani. Odigrano je zanimljivo kolo s obzirom da su glavni favoriti “kiksali”. Cetingrad je izgubio u Svetom Petru od Dobre rezultatom 4:2. Kupa se pokazala kao bolja u riječnom susretu s Mrežnicom nakon što se dva puta vraćala u igru i upisala sva 3 gostujuća boda rezultatom 3:4. Plaški i Oštarije odigrali su neriješeno rezultatom 2:2. Zbog nedavne poplave na terenu u Kamanju, Vrlovka i Petrova Gora zamijenili su domaćinstvo. Tako je momčad otputovala u Vojnić te u konačnici upisala poraz rezultatom 3:0.