KABA

Kadeti i juniori Karlovca 1919 prvaci županijskog Kupa – svladali NK Ilovac i NK Zrinski Ozalj u današnjim finalima

Na Čavlekovom stadionu danas su odigrani finalni susreti za kadete i juniore u županijskom Kupu. S početkom u 15:00 sati kadeti Karlovca 1919 ugostili su momčad Ilovca. Dominacija na terenu i uvjerljiv posjed lopte, Karlovčane je doveo do pobjede rezultatom 6:0. Tri pogotka postigao je Tutić Noel od čega je uspješno realizirao dva kaznena udarca. Na poluvrijeme su “Plavo – bijeli” otišli rezultatom 3:0, a do kraja susreta postigli su još tri pogotka. U strijelce se samo dvije minute nakon ulaska u igru upisao Lovrinović Vilim koji je u igru ušao umjesto vlasnika hattricka, Tutića Noela. U 69. minuti pogodak je postigao Vranić Matija koji je u igru ušao u 41. minuti umjesto Vrbanića Davida, a za konačnih 6:0 protivničku mrežu zatresao je Štefanac Gabrijel. Momčad Mire Pribanića tako je postala županijski prvak u Kupu, a kapetan Matej Magdić ponosan je na svoju ekipu.

– Znali smo da će biti teško jer je to rivalstvo. U prošlom Kupu oni su nas svladali pa smo im vratili. U prvenstvu nismo krenuli baš najbolje no uvjeren sam da će biti bolje. Imamo novog trenera kojeg svi volimo, ističe kapetan Matej Magdić

U 17:00 sati na teren su izašli juniori, a nogometne snage odmjerili su Karlovac 1919 i Zrinski Ozalj. Na krilima dvostrukog strijelca, Stavljenića Antonya, Karlovac je stigao do pobjede rezultatom 2:0. Prvi pogodak postignut je u 13. minuti, a već idući u 15. minuti susreta. Trener Matija Štefančić u 41. minuti napravio je prvu izmjenu te je tako umjesto Draganjca Leona ušao igrač Štefanac Andrija dok je u 49. minuti izašao Laskač Roko, a ušao Dujan Nino. Zrinski iz Ozlja napravio je 6 izmjena: u 49. minuti ušao je Graša Leon (umjesto Matka Luke), u 64. minuti ušli su Valčić Ivan, Krašina Mihael i Zoretić Dominik (umjesto Lukača Antonija, Mojčeca Manuela i Rožića Vedrana), a u 72. minuti vratar Gatarić Emanuel ušao je umjesto vratara Rebrovića Tomislava.

– Pa eto, nije bilo teško. Imali smo dosta šansi no zabili smo samo dva pogotka. Nije nas pratila sreća po ovom teškom i grbavom terenu. Očekivali smo pobjedu no nismo podcjenjivali protivnika, tvrdi Borna Crkvenac, vratar Karlovac 1919