Seniori Inline hokej kluba “Karlovac” prošlog petka odigrali su prvu utakmicu doigravanja Državnog prvenstva Slovenije protiv vrlo jake ekipe HK “Luftarji”. Karlovčani su, nakon odigrane napete utakmice, ipak upisali poraz rezultatom 2:5.

Karlovčani su izvrsno ušli u utakmicu zabivši gol već u prvih trideset sekundi. Vodstvo su uspješno držali sve do osamnaeste minute kada ekipa Luftarja zabija svoj prvi pogodak i time izjednačava rezultat na 1:1. U drugom su poluvremenu ovaj put prvi slavili Luftarji zgoditkom Vukoviča, no Karlovčani par minuta kasnije koriste situaciju s igračem više te Čunko, na asistenciju Markezića, postiže drugi gol za Karlovac. Nažalost, seniori Karlovca nisu uspjeli održati ovaj rezultat do kraja utakmice. Nakon deset minuta napete borbe Luftarji uspijevaju zabiti gol za vodstvo 3:2, a do kraja utakmice još su dva gola pala u njihovu korist. Utakmica je završena rezultatom 5:2 za ekipu HK Luftarji, izvijestili su iz Inline hokej kluba “Karlovac”.

Za Karlovac su nastupili: Kurtagić (GK), Ratkaj, Čunko (G), Primužak (G), Markezić (A), Banay (A), Kirš, Knežević, Mataković

Doigravanje Državnog prvenstva Slovenije igra se u formatu „na dvije dobivene“, što za seniore Karlovca znači ponovni susret s ekipom HK “Luftarji” ovaj petak.