Karlovački rukometaši spremi za završnicu sezone i povratak u Premijer ligu

U preostale tri utakmice moramo ući maksimalno ozbiljno. Idemo po pobjede i povratak u Premijer ligu najavila je to trenerica karlovačkih rukometaša Tanja Rašić najavivši završnicu Prve lige jug, a osvrnula se i na utakmicu protiv Solina koju su Karlovčani završili neriješeno 18:18.

-Solin iako deveti na ljestvici bio je izuzetno težak protivnik, agresivan svih 60 minuta što nas je iznenadilo. Imali smo probleme u napadačkom dijelu u prvom poluvremenu, međutim drugi dio utakmice posebno samu završnicu obrana je zaista odigrala na nivou. U 48. minuti gubili smo četiri razlike i tada je Karića na golu zamijenio mladi Radočaj. U tih 12 minuta nije primio niti jedan gol, a mi smo uspjeli doći do remija, ispričala je Rašić.

Karlovčani imaju dva boda prednosti ispred drugoplasiranog Splita. Do kraja sezone ostala su još tri kola. S obzirom na dobru dosadašnju igru, u klubu se nadaju pozitivnom ishodu i povratku u Premijer ligu.

Dobra vijest je da su svi zdravi i bez ozljeda osim Smojvera koji je u prošlom kolu dobio udarac u glavu, međutim do iduće utakmice protiv Zadra 22. travnja u Karlovcu, trebao bi biti spreman. Dok čekaju taj ogled, rukometaši ipak neće mirovati.

Tajnik kluba Martin Galović kazao je kako će nakon sutrašnjeg boravka u vrtiću Gaza gdje će se igrači družiti s mališanima, igrači družiti i s građanima na dan utakmice protiv Zadra. Na početku Radićeve ulice postavit će štand, a zainteresirani će moći i dobiti ulaznice za susret.